Sıkça Sorulan Sorular

1.Sipariş verebilmek için üye olmam gerekiyor mu?

Veramuu.com’ dan sipariş verebilmeniz için üye olarak gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik oluşturmanız siparişinizin kargo takibini yapmanız ve değişim işlemleri için önemlidir.

2.Veramuu.com’dan alışveriş yapmak güvenli midir?

Veramuu.com , kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz bankalara şifreli bir şekilde gönderilmekte ve Veramuu.com tarafından saklanmamaktadır.

3.Model boy/kilosu nedir ?

Model’in boyu 1.70, kilosu 53’dür.
Ölçüler:
Bel: 62 cm
Basen: 94 cm

4.Kargomu Nasıl Takip Ederim ?

Oluşturduğunuz siparişleriniz MNG Kargo ile 5 iş günü içerisinde tarafınıza gönderilmektedir. Siparişlerim kısmına giriş yaparak takibini yapmak istediğiniz siparişin üzerine tıklayıp kargo bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiğinde mail adresinize kargo bilgileriniz mail olarakta iletilecektir. Whatsap hattımızdan kapıda ödemeli olarak verdiğiniz siparişleriniz için kargo tarafından tarafınıza sms gönderilecektir.Siparişiniz kargoya verildiğinde whatsapp üzerinden de tarafınıza bilgi mesajı iletilecektir.

6.Siparişim hangi kargo firması ile gönderilecek?

Veramuu.com üzerinden verilen siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firması olan MNG KARGO tarafından sizlere gönderilmektedir.

7.Siparişim bana ne zaman ulaşır?

Veramuu.com üzerinden ve oluşturduğunuz siparişleriniz onaylandıktan sonraki 1-5 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO firması tarafından sizlere teslim edilecektir.

8.Veramuu.com ‘da satılan ürünler orjinal midir?

Bizler açıklamalara ve instagram hikayelerine eğer ürünlerimiz orjinal ve etiketli ise ‘ürün orjinaldir’ ibaresini kullanmaktayız. Bu ibareyi kullandığımız ürünler ihracat fazlası ürünleri olduğu için orjinaldir. İbareyi kullanmadığımız ürünler orjinal ürün değildir.

9. İndirimli ürünlerde değişim mevcut mudur?

İndirimli olan ürünler son kalan ve stoğu olmayan ürünler olduğu için değişim yoktur.

10.Yurtdışına teslimat yapılıyor mu?

Şuan için yurtdışına teslimat sağlanmamaktadır. Sağlandığı takdirde sizlere veramuu.com üzerinden ve instagram hesabımız olan @veramuucom üzerinden bilgilendirme sağlanacaktır.

11.Veramuu.com’dan nasıl ödeme yapabilirim?

Veramuu.com üzerinden bütün kredi kartlar ve banka kartları ile, (VISA, Mastercard, American Express vb. ) gibi tüm kartlar üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

12.Siparişlerimi teslim alırken neye dikkat etmeliyim?

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi süreçlerinizde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

13.Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim ?

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 5 iş gün içerisinde tarafımıza gönderip değişim yapabilirsiniz.

Ürün bize ulaştıktan sonra istediğiniz modelle veya bedenle tekrar sipariş  oluşturabilirsiniz. Kargo bize ulaştıktan ve kontrolü sağlandıktan sonra, siteye üye olduğunuz mail hesabınıza ürün ücreti kadar parapuan tanımlanır. Parapuanın geçerlilik süresi 1 yıldır bu süreç içerisinde istediğiniz modelli seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

İstediğiniz modelle,ürünle yada bedenle değişim yapabilirsiniz. Kullanılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir. Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.  Ürün değişimi için , ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde kargoya teslim edilmesi gerekmektedir. Gelen ürün öncelikle Veramuu.com müşteri hizmetleri tarafından incelenir.

14.Değişimlerde kargo ücreti kime ait?

Kullanılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir. Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle gönderilmelidir.Değişim hakkı kullanılan ürünlerde kargo müşterilerimiz tarafından karşılanmaktadır. Değişim yapmak için 0544 397 07 58 nolu whatsap hattımızdan iletişime geçerek kayıt açtırmanız gerekmektedir. DEĞİŞİMLERDE HİÇBİR ŞEKİLDE FATURASIZ İŞLEM YAPILMAMAKTADIR.

15. Değişim kargom ulaştıktan sonra yeni siparişimi nasıl oluşturabilirim?

Veramuu.com’dan verdiğiniz siparişiniz bize ulaştıktan sonra istediğiniz modelle veya bedenle değişim yapabilirsiniz. Kargo bize ulaştıktan ve kontrolü sağlandıktan sonra, siteye üye olduğunuz mail hesabınıza ürün ücreti kadar parapuan tanımlanır.Parapuanınızı kullanıcı bilgilerim, hesabım kısmına tıladığınızda görebilirsiniz. Parapuanın geçerlilik süresi 1 yıldır bu süreç içerisinde istediğiniz modelli seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

16.Değişim

DEĞİŞİMLERDE HİÇBİR ŞEKİLDE FATURASIZ İŞLEM YAPILMAMAKTADIR